indywidualny projekt domu

indywidualny projekt domu
stwórzmy razem Twój dom

Dom to jedyne w swoim rodzaju miejsce dla każdego z nas.
Jest spełnieniem marzeń o „własnym miejscu” na Ziemi.
Pragnę, aby Twój dom był
niepowtarzalny, bezpieczny, komfortowy oraz reprezentacyjny.
Idealnie dopasowany do potrzeb i charakteru Twojego i Twoich bliskich.
Najlepszym rozwiązaniem jest wybudowanie domu w oparciu o indywidualny projekt, który jest tworzony dokładnie dla Ciebie i z Tobą. Zawiera całą dokumentację jaka jest potrzebna do złożenia pozwolenia na budowę i realizacji całej inwestycji. Zależy mi na tym abyś był zadowolony z naszej współpracy i później dumny ze swojego domu. Zaufaj mojej profesjonalnej pomocy i ciesz się komfortem oraz funkcjonalnością swojego domu przez długie lata.
     Moja pasja i serce, które wkładam w swoją prace oraz wiedza i doświadczenie to najlepsza gwarancja jaką mogę dać. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, które składają się na udany projekt mam pewność, że Twój nowy dom będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i będzie ciekawy z niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.
Zapraszam do współpracy.
arch. Paula Gracjana Wornalkiewicz-Kliszczak
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Co tracisz płacąc za gotowy projekt i co zyskasz inwestując we współpracę ze mną:
o   profesjonalne doradztwo
Na każdym etapie projektowania możesz uzyskać porady dotyczące elementów: konstrukcyjnych, instalacyjnych, wymiarów, odległości, wyposażenia i ustawienia funkcjonalnego projektowanych wnętrz. Potrafię dokładnie wsłuchać się woczekiwania i potrezby swoich zleceniodawców, dzięki czemu wykonane przeze mnie projekty oddają wiernie charakter oraz temperament moich klientów, a nie mój własny.
o   niepowtarzalność
Dom zbudowany na podstawie projektu gotowego nie będzie niczym się różnił od setek swoich kopii. Dom zbudowany na podstawie projektu indywidualnego będzie jedyny.
o   dopasowanie do własnych potrzeb
Wszystko zostanie zaprojektowane pod indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców, nie będziesz musiał dopasowywać do gotowych rozwiązań, jak w przypadku realizacji opartych o projekty gotowe.
o   wstępna aranżacja funkcjonalna wnętrza
Projektując układ funkcjonalny domu lokalizuję urzadzenia i podstawowe meble w miejscu skonsultowanym z Tobą. Nie będziesz musiał w tarkcie budowy zastanawić się gdzie przesunąć np. Ubikację, czy prysznic, aby łazienka była zgodna z waszym wyobrażeniem. Posiadając już meble, mogę też sprawdzić czy zmieszczą się w konkretnych pomieszczeniach
o   załatwienie spraw formalnych i urzędowych w celu uzyskania pozwolenia na budowę
o   znana wartość całego projektu potrzebnego do uzyskania pozwolenia na budowę
Przy zakupie projektu gotowego nie wiesz ile będzie kosztowała adaptacja i projekty przyłączy. 
o   profesjonalizm
Każdą koncepcję projektu wykonam osobiście, dzięki temu masz gwarancję, że nad Twoim projektem domu będzie pracował uprawniony architekt, a nie asystent, jak ma to miejsce w dużych biurach projektowych. Dokumentacja wykonana będzie z najwyższą starannością. Moja wiedza i doświadczenie pozwalą na zweryfikowanie wszystkich informacji, które mi przekazujesz np.: sprawy związane z odrolnieniem gruntów, planami zagospodarowania, sieciami technicznymi itp. Rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, a Ty unikniesz niepotrzebnych problemów.

Szukając gotowego projektu nie możesz zapomnieć, że: 
o   Projekt gotowy jest dobrym i tańszym rozwiązaniem, pod warunkiem, że nie zamierzasz już wprowadzać żadnych zmian. W innym razie rozwiązanie to nie jest ani tak tanie, a już na pewno nie jest dobre.
o   Na wybudowanie nowego domu wydasz być może oszczędności życia. Pieniądze te wydatkowane będą na podstawie projektu. Właśnie dlatego powinieneś korzystać z najlepszych, możliwych rozwiązań.
o   Najlepiej mieszka się w domu, w którym poszczególne pomieszczenia zostały zaprojektowane zgodnie z kierunkami swiata i indywidualnymi potrzebami mieszkańców. Pamiętaj, że nie do każdej działki można dobrać projekt gotowy spełniający takie kryteria.
o   Sama cena za projekt nie jest najważniejsza, a jakość + odpowiednie rozwiązania +cena. W końcu z domu będziesz korzystać przez wiele lat.