projekt budynku wielorodzinnego

projekt budynku wielorodzinnego
Bądź inwestorem z wizją, zdystansuj konkurencję
stawiając na oryginalny i funkcjonalny projekt

Rynek budowlany w Polsce to do niedawna prawdziwa żyła złota dla deweloperów. Rosnąca koniunktura w budownictwie oraz powszechnie dostępne kredyty mieszkaniowe sprawiały, że Polacy odważniej sięgali po marzenia o własnym mieszkaniu.

Obecna sytuacja gospodarcza oraz większa konkurencja na rynku deweloperskim sprawia, że oczekiwania klientów wzrastają. Mnogość ofert jest powodem, dla którego klienci coraz baczniej przyglądają się przyszłemu mieszkaniu. Jeśli oferowane przez Ciebie mieszkania będą ciekawsze , bardziej funkcjonalne i w adekwatnej do jakości cenie, to właśnie u Ciebie kupią.

Postaramy się by Twoja inwestycja realizowała wszystkie, najlepsze rozwiązania architektoniczne. I wyróżniała się pośród innych.
Nasze biuro projektowe może wykonać dla Ciebie:
o   projekt budowlany
o   projekt budowlany + projekt wykonawczy
o   projekt aranżacji lub wnętrz mieszkań lub apartamentów
Korzyści ze współpracy z moją pracownią:
o    profesjonalizm
Nad Twoim projektem będą pracować tylko doświadczeni projektanci. Gwarantujemy jakość oraz poprawność projektów. Dbamy o detale, szczegóły oraz czytelność rysunków.
o    rentowność przedsięwzięcia
Maksymalne wykorzystanie powierzchni działki oraz warunków zabudowy obowiązujących na danym terenie na życzenie inwestora.Wykonany przez nas projekt zrealizuje w 100% wszystkie cele założone przez inwestora. Interesuje nas tylko sukces Twojej inwestycji, dlatego nie będziemy na siłę przekonywać Cię do własnych rozwiązań, które mogą narazić Cię na dodatkowe koszty. Wszelkie sugestie i pomysły dotyczące projektu będą szczegółowo omawiane z inwestorem.
o    atrakcyjne warunki finansowe
o    ciekawe rozwiązania
Dzięki doświadczeniu przy aranżacji wnętrz potrafimy w ciekawy i funkcjonalny sposób zaprojektować wszystkie strefy wspólne, znajdujące sie wewnątrz budynku. Zaproponujemy bardzo ciekawą elewację na miarę Twojej inwestycji. Nawet bez wykorzystania drogich materiałów, stosująć odpowiednie barwy. Twój budynek będzie wyglądał atrakcyjnie, zachęcając do kupna mieszkania.
o    przyjemna współpraca
Potrafimy dokładnie wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swoich zleceniodawców.
Nasza pasja i serce wkładane w pracę oraz wiedza i doświadczenie pomogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.
Zapraszam do podjęcia wstępnych rozmów na temat projektów i współpracy.
arch. Paula Wornalkiewicz-Kliszczak
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć