projekt elewacji

projekt elewacji
elegancja, prostota i indywidualizm
 
Starannie wykonana elewacja budynku pełni nie tylko niezwykle ważna funkcję estetyczną, ale również wytrzymałościową na warunki atmosferyczne i użytkowanie.
Wiedząc o tym proponuje Ci profesjonalny projekt elewacji, który zapewni Twojemu budynkowi doskonały wygląd i ochronę na długie lata.

Moja oferta dotyczy również wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz zakładów komunalnych, które nie wykonały jeszcze rewaloryzacji elewacji. Z przyjemnością podejmiemy się również zaprojektowania elewacji dla całych osiedli i innych kompleksów budowlanych.
Korzyści ze współpracy:
o   trwałość i estetyka formy i koloru
Dzięki projektowi elewacji Twój budynek będzie nie tylko świetnie wyglądał, ale także oprze się niszczącym wpływom niekorzystnych dla budynku warunków atmosferycznych. Elewacja zostanie wykonana tak, aby ewentualne wady konstrukcyjne budynku zostały skorygowane.
o   szybsza realizacja
Nie będziesz musiał łamać głowy nad właściwym kolorem domu. Dobrane przeze mnie barwy będą doskonale harmonizowały z otoczeniem budynku, obok którego nie sposób będzie przejść obojętnie.
o   spójna koncepcja
 Elewacja zostanie zaprojektowana w nawiązaniu do istniejących już na Twojej działce elementów i klimatu Twojego wnetrza oraz z uszanowaniem sąsiedztwa.
o   indywidualizm
Elewacje mogą zostać zaprojektowane w oparciu o rozmaite materiały, które dodatkowo nadadzą   rzeźbiarskiego charakteru. Kolory dobrane ze wzorników umozliwią stworzenie niepowtarzalnej elewacji. Pozostając otwarci na Twoje sugestie jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie złożone elementy graficzne na elewacji.
o   projekty towarzyszące
 Aby uwydatnić jeszcze bardziej walory elewacji mogę wykonać projekt ogrodzenia oraz bramy,  doskonale zharmonizowany ze wszystkimi elementami projektu.
o   możliwość realizacji na odległość
Projekt elewacji można wykonać zdalnie za pośrednictwem  telefonu lub internetu.
Zawartość projektu:
o   rysunki elewacji z każdej strony,
o   opis wszystkich materiałów,
o   opis wszystkich kolorów ze wzornika lub konkretne kolory z wybranej firmy,
o   projekt zawiera opis użytych detali,
o   kompletne zwymiarowanie wszystkich elementów,
o   dokładny opis elementów i informacje dodatkowe, które pozwolą wykonać poprawnie zaprojektowaną elewację.
Jestem w stanie osiągać znakomite efekty mojej pracy ponieważ lubię to co robię. Kolory, formy i kompozycje to mój żywioł, w którym czuje sie jak ryba w wodzie. Przy wykonanych przeze mnie projektach czuć radość pracy twórczej. Chce zaprosić Cię do wspaniałej przygody, jaką, jest upiększenie własnego domu.  

Zapraszam do współpracy.
arch. Paula Wornalkiewicz-Kliszczak
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć