projekt budynku biurowego

projekt budynku biurowego
Twój biurowiec - Twoja wizytówka
Nikomu nie trzeba chyba powtarzać, jak istotne jest pierwsze wrażenie. W ciągu kilku chwil decydujemy o tym, czy osoba, z którą mamy do czynienia budzi naszą sympatię, jest godna naszego zaufania. Staramy się, aby pierwszy kontakt z nową osobą wypadł jak najlepiej, ponieważ mamy świadomość, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.    

Nie inaczej jest z budynkami biurowymi. Są one prawdziwą wizytówką firmy. Patrząc na Twój biurowiec potencjalny klient mimowolnie zdecyduje, czy ma do czynienia z wiarygodnym i poważnym partnerem.

Jeśli rozwijasz się i potrzebujesz nowych powierzchni biurowych albo rozpoczynasz działalność i potrzebujesz miejsca, które będzie prawdziwą inspiracją dla Ciebie i Twoich pracowników, wykonamy oryginalny i funkcjonalny projekt biurowca. Postaramy się by Twoja inwestycja realizowała najlepsze rozwiązania architektoniczne i wyróżniała się pośród innych.

Nasze biuro projektowe może wykonać dla Ciebie:
  koncepcje projektową 
projekt budowlany + projekt wykonawczy + całą konieczną do realizacji inwestycji dokumentację 
projekt wnętrz biurowca
Korzyści ze współpracy z naszą pracownią:
profesjonalizm
Nad Twoim projektem będą pracować tylko doświadczeni projektanci. Gwarantujemy jakość oraz poprawność projektów. Dbamy o detale, szczegóły oraz czytelność rysunków.
będziemy projektować tylko dla Twojej firmy
W odróżnieniu od dużych biur, zajmujących się wieloma klientami naraz,  współpraca ze nami oznacza, że podczas realizacji projektu będziemy zajmować się tylko i wyłącznie Twoim projektem. Pozostając wyłącznie do Twojej dyspozycji, dajemy Ci pewność, że projekt zrealizuje 100% założonych przez Ciebie celów.
atrakcyjne warunki finanasowe
przyjemna współpraca
Potrafimy dokładnie wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swoich zleceniodawców. Wszelkie sugestie i pomysły dotyczące projektu będą szczegółowo omawiane z inwestorem.
elastyczne rozwiązania
Jesteśmy przekonani, że Twoja firma będzie szybko się rozwijać, dlatego projekt będzie uwzględniał także przyszłą suytuację firmy.
kompleksowe projekowanie
Nasze projekty biurowców uwzględniają podstawowe rozmieszczenie mebli. Na życzenie możemy również wykonać kompleksowy projekt wnętrz biurowca.

Nasza pasja i serce wkładane w pracę oraz wiedza i doświadczenie pomogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.
 
Zapraszam do podjęcia wstępnych rozmów na temat projektów i do współpracy.
arch. Paula Wornalkiewicz-Kliszczak
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć