projekt budynku przemysłowego

projekt budynku przemysłowego
      Wykonamy dla Ciebie projekt budynku przemysłowego idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Bez względu na to czym się zajmujesz zadbamy o to, aby nasz projekt uwzględnił jak najlepiej charakterystykę Twojej działalności, nie tylko w funkcji, ale także w wyglądzie.
Wypracujemy takie rozwiązania, które pozwolą Ci nie tylko cieszyć się doskonałym budynkiem, ale także ułatwią Tobie i twoim pracownikom codzienną pracę. Jeśli zajdzie taka potrzeba projekt uwzględni również przestrzeń na funkcjonalne pomieszczenia biurowe, sąsiadujące z pomieszczeniami o przeznaczeniu przemysłowym. Przy tego typu projektach kierujemy się zasadą:
prostota i ekonomiczność – funkcjonalność i elegancja

Nasze biuro projektowe może wykonać dla Ciebie:
koncepcje projektową
projekt budowlany + projekt wykonawczy + całą konieczną do realizacji inwestycji dokumentację
projekt wnętrz części biurowej i przemysłowej
Korzyści ze współpracy z naszą pracownią:
profesjonalizm
Nad Twoim projektem będą pracować tylko doświadczeni projektanci. Gwarantujemy jakość oraz poprawność projektów. Dbamy o detale, szczegóły oraz czytelność rysunków.
będziemy projektować tylko dla Twojej firmy
W odróżnieniu od dużych biur, zajmujących się wieloma klientami naraz,  współpraca ze nami oznacza, że podczas realizacji projektu będziemy zajmować się tylko i wyłącznie Twoim projektem. Pozostając wyłącznie do Twojej dyspozycji, dajemy Ci pewność, że projekt zrealizuje 100% założonych przez Ciebie celów.
atrakcyjne warunki finanasowe
przyjemna współpraca
Potrafimy dokładnie wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swoich zleceniodawców. Wszelkie sugestie i pomysły dotyczące projektu będą szczegółowo omawiane z inwestorem.
elastyczne rozwiązania
Jesteśmy przekonani, że Twoja firma będzie szybko się rozwijać, dlatego projekt będzie uwzględniał także przyszłą suytuację firmy.
kompleksowe projektowanie
Nasze projekty uwzględniają podstawowe rozmieszczenie mebli w części biurowej. Na życzenie możemy również wykonać kompleksowy projekt wnętrz dowolnych obszarów.
 
Nasza pasja i serce wkładane w pracę oraz wiedza i doświadczenie pomogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.


Zapraszam do podjęcia wstępnych rozmów na temat projektów i współpracy.
arch. Paula Gracjana Wornalkiewicz-Kliszczak
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć