Dobór kolorów

dobór kolorów
 Postaw na indywidualne zestawienie barw.

     Chcesz odmienić oblicze swojego mieszkania, domu bądź biura. Pozwól, że powiem Ci jak osiągnąć to za pomocą optymalnie dobranych kolorów.

Nie od dziś wiadomo, że kolory, jakimi sie otaczamy pełnią rolę nie tylko ozdobną. Właściwe dobrane barwy mają prawdziwie magiczne właściwości. Potrafią nas inspirować, uspokajać, dawać wytchnienie. Twój dom, mieszkanie, czy biuro może zapraszać doskonałym doborem kolorów, które oddadzą charakter właściciela i pozwolą Tobie i Twoim gościom cieszyć się doskonałym samopoczuciem.

 

Czas realizacji i zakres doboru kolorów:
o 1 wersja
Jedno spotkanie w lokalu klienta trwające 2-5 godz. W ramach którego zostaną dobrane barwy oraz ustalone zakresy poszczególnych kolorów we wnętrzu, jak również innych materiałów towarzyszących. Kolory ścian i sufitów zostaną podane w oparciu o wzornik kolorów, dzięki czemu bez zastanowienia będzie później można zamówić konkretne barwy.
o 2 wersja
Wersja 1 poszerzona o wykonanie rysunków z rozrysowanymi ścianami i zakresami kolorów lub innych faktur. Na życzenie inwestora może być również poszerzona o dobór konkretnych materiałów podłogowych lub ściennych w salonach sklepowych.
o 3 wersja
Zakres zostanie ustalony indywidualnie na życzenie klienta.
Korzyści ze współpracy:
o oszczędność czasu
Nie będziesz się musiał zastanawiać się, czy dany kolor będzie dobrze wyglądał we wnętrzu i wykonywać wstępnych prób na ścianie.
o świadomość rozwiązania
Będziesz wiedział dlaczego ten, a nie inny kolor jest dobry dla Ciebie i Twojego wnętrza, wytłumaczę Ci na jakiej podstawie dobrałam Twoje kolory.
o indywidualne rozwiązanie
Ważne jest dla mnie, aby Twoje wnętrze odzwierciedlało Twoje upodobania i temperament. Kolory były dopasowane do funkcji pomieszczeń i przedmiotów tam już znajdujących się, jak również kreowały poprzez niekonwencjonalne wydzielenie poszczególnych fragmentów ścian innymi barwami swoisty i niekonwencjonalny klimat.
o atrakcyjne warunki finansowe
Możesz poprawić swoje wnętrza zamawiając tylko jedno spotkanie. 
o dbałość o zadowolenie klientów
Potrafię dokładnie wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swoich klientów, ponieważ ważne jest aby kolory podobały się Tobie, Twojej rodzinie i znajomym.
o dodatkowe korzyści
Przy okazji doboru kolorów, podpowiem Ci jakie dodatki oraz meble będą idealne dla Twoich wnętrz, lub jak przemeblować, aby uzyskać zamierzony efekt.
Moja pasja i serce wkładane w pracę oraz wiedza i doświadczenie pomogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów
.
Zapraszam do współpracy.
arch. Paula Wornalkiewicz-Kliszczak
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć